Apartament Szampan i sekrety – w krainie gorących fantazji.
  • 5 lipca 2017 16:34
  • 0

Nasza ocena: 10/10

Chcecie spróbować czegoś nowego? Może chcecie wzbogacić swoje życie erotyczne? A może po prostu chcecie jeszcze bardziej otworzyć się na siebie? Szampan i sekrety to miejsce, luksusowy apartament, które Wam w tym pomoże.

Na Szampan i sekrety natrafiliśmy zupełnie przypadkowo w odmętach facebooka. Rzuciliśmy okiem na stronę, http://www.szampanisekrety.com/, która obiecywała niezapomnianą, wysmakowaną randkę w eleganckich wnętrzach. Naszą uwagę przykuły jednak atrakcje dodatkowe, jakie są w ofercie – „W gabinecie lekarskim”, „Niegrzeczna modelka”, „Zmysłowy świat Orientu” i… „Pokój zabaw Christiana Greya”. Oto niektóre z propozycji, z których można skorzystać w apartamencie. Oczywiście, bez wahania, wybraliśmy Greya 😉

Odebraliśmy dyskretnie zapakowany klucz w restauracji nieopodal i po pokonaniu wszelkich zaułków dotarliśmy do apartamentu. Otworzyliśmy drzwi i oczom naszym ukazał się gustowny, pięknie odnowiony i wyposażony apartament. Warto dodać, że apartament znajduje się w dawnej fabryce z XIX wieku, co zapewnia temu miejscu fantastyczny klimat.

Całość urządzona jest w lubianych przez nas kolorach – dużo szarości i szafir, piękna, drewniana podłoga, ceglane ściany, wielkie łóżko (z klamrami do przypinania!), lustra i fantastyczna, miedziana wanna.

Oczywiście jest też łazienka z prysznicem – elegancka i równie klimatyczna. Wszystko eleganckie i gustowne. Do tego jeszcze aneksik kuchenny, w którym czekały na nas przekąski i butelka czerwonego wina. Wszystko co trzeba w naprawdę dobrym apartamencie. (Jeżeli zechcecie zobaczyć to na filmie zapraszamy na nasz profil facebookowy https://www.facebook.com/enjoyTFT/videos/1259508717509792/)

Za kotarami czekał na nas „gwóźdź programu”. Pomieszczenie ze stojakiem do przypięcia, odpowiednie gadżety, telewizor z dvd jeżeli potrzeba dodatkowych wrażeń wzrokowych…

Zaciągnęliśmy kotary, zapaliliśmy świeczki, puściliśmy bardzo nastrojową muzyczkę i… poszliśmy spać grubo po północy 🙂 Rano męska część Enjoye zrobiła damskiej romantyczne śniadanie do łóżka.

Gdzie te cuda? Dyskrecja ponad wszystko, poszperajcie 🙂

Warto było przyjechać do apartamentu Szampan i sekrety. Znaleźliśmy się w innym świecie, gdzie godziny zleciały nam nie wiadomo gdzie, pofantazjowaliśmy. Było pięknie i namiętnie. Sami spróbujcie, pofiglujcie. Warto!

Komentarze: 0