Apartamenty 511, Toruń – pięknie, ale ciszy nie uświadczycie.
  • 16 października 2018 15:25
  • 0

Apartamenty 511

mieszczą się w kamienicy przy Placu Świętej Katarzyny 5, na Starym Mieście w Toruniu. Jest to punkt położony kilka minut spacerem od Ratusza Staromiejskiego i 600 metrów od Bulwaru Filadelfijskiego. Jako, że jest to budynek stary, to windy nie uświadczycie, za to wnętrze rekompensuje trudy wnoszenia bagaży 😉 Apartamenty są wykończone w nowoczesnym stylu z oryginalnymi detalami. Przestronna sypialnia połączona z salonem, spora, w pełni wyposażona kuchnia (co prawda nie ma piekarnika, ale jest płyta i mikrofala) i bardzo fajna, designerska łazienka. Plusem Apartamentów jest również darmowy parking po drugiej stronie ulicy.

Są plusy, ale są i minusy.

Minusy Apartamentów 511 są dwa. Pierwszy to taki, że apartament był mocno wychłodzony (wrzesień) i niestety podkręcenie grzejników nie za wiele dało. Ma to również swoje plusy, bo można się ogrzewać nawzajem, ale jeśli przyjedziecie tam już w składzie uniemożliwiającym takie czynności, to sprawa wygląda nieco gorzej. Drugi minus to głośność i wcale nie mamy na myśli hałasów dobiegających z ulicy, bo takich można się spodziewać mieszkając w centrum, chociaż tutaj i tak nie było ich specjalnie słychać z zewnątrz. Dwa apartamenty sąsiadują ze sobą i są oddzielone jedynie drzwiami wychodzącymi z sypialni (drzwi oczywiście zamknięte na klucz). Słychać wszystko, śmiechy, wrzaski, kichnięcie, etc. Przypłynął do nas nawet miły zapach porannej jajecznicy. Także na miejscu właścicieli warto by pomyśleć o jakimś rozwiązaniu (przynajmniej dodatkowe drzwi), bo o ile dorośli nawzajem mogą się prześcigać w wydawanych dźwiękach, to już z maluchem nie da się tam zatrzymać.

Podsumowując, idealna lokalizacja wypadowa, jeżeli mamy wyjazd służbowy do Torunia lub chcemy zwiedzać. Na typowy wypoczynek przydałoby się trochę mniej hałasów 😉

Enjoy!

Apartamenty 511
Plac Świętej Katarzyny 5
Toruń

Komentarze: 0