Apartamenty Zdrojowa, Ciechocinek – idealny punkt!
  • 16 października 2018 15:15
  • 0

Ciechocinek!

Czasem i do uzdrowiska trzeba zawitać! My akurat w Ciechu mamy rodzinę, ale gdyby Was kiedyś zawiało na Kujawy do uzdrowiska, to Apartamenty Zdrojowa to idealny punkt noclegowy. Apartamenty są ulokowane w samym centrum Ciechocinka, przy głównej ulicy – Zdrojowej. Ciechocinek nie jest wielkich rozmiarów, ale z tej lokalizacji jest wygodnie i szybko dostać się w każdą część miasta.

Apartament

jest przestronny, składa się z pełni wyposażonej kuchni, salonu, sypialni i łazienki. Idealne rozwiązanie, bo niestety Ciechocinek gastronomicznie nie może jeszcze pochwalić się żadnymi perełkami, więc możliwość gotowania sobie na wyjeździe była na wagę złota.

Kolejny plus tego miejsca to bardzo pomocna Pani Właścicielka, sympatyczna, bezproblemowa i tak jak wspomnieliśmy bardzo pomocna.

Apartament jest ulokowany dosyć wysoko, więc i widok z okna jest bardzo ładny, co więcej w sąsiedztwie apartamentu jest najbardziej oblegana kawiarnia Wiedeńska, chociaż to z uwagi na pokusy może być minusem 😉

Podsumowując, w Ciechocinku brakowało takiego miejsca. Oprócz kilku pozycji hotelowych, które nie zawsze są warte swojej ceny, w Ciechocinku uświadczymy jedynie „kwatery”, które niestety nie dają tyle swobody co Apartamenty Zdrojowa.

Enjoy!

Apartamenty Zdrojowa
Ul. Zdrojowa 2c
Ciechocinek

Komentarze: 0