Ekoidea Apartments – Apartamenty Taja, Kraków – gniazdko tuż obok Sukiennic.
  • 7 września 2017 10:14
  • 0

Trafił się nam nagły służbowy wyjazd do Krakowa, zatem pilnie zaczęliśmy przeczesywać sieć w poszukiwaniu dobrego miejsca stacjonowania. Często, szczególnie w dużych, historycznych miastach wybieramy apartamenty. Większa swoboda, elastyczność, mniej sąsiedztwa i cena, zazwyczaj bardziej atrakcyjna od hotelowych. Po żmudnych poszukiwaniach natrafiliśmy na Ekoidea Apartments – Apartamenty Taja.

Apartament mieści się przy ul. Krupniczej, niemalże naprzeciwko Teatru Bagatela. Lokacja właściwie wymarzona. Wychodzimy z mieszkania, przechodzimy przez ulicę Podwale i już jesteśmy na Starym Mieście. Zmotoryzowani mają do dyspozycji znajdujący się kilkadziesiąt metrów od apartamentu parking strzeżony, bezpieczny, ale drogi.

Mieszkanie jest niewielkie, 40 metrów kwadratowych, ale bardzo ładne i przytulne. Pokój dzienny z aneksem, łazienka i niewielka sypialnia. Wszystko utrzymane w jasnych, eleganckich kolorach, w nowoczesnym stylu i czyściutko. Łóżko w sypialni wygodne, choć przyznać trzeba, że w wersji minimalistycznej, bo o szerokości 140cm. Do wyposażenia apartamentu również nie można się za bardzo przyczepić. Jest wszystko, co potrzeba tak jeżeli chodzi o sprzęt AGD, jak i wyposażenie. Klimatyzacji wprawdzie brak, ale na wyposażeniu jest porządny wentylator.

Ekoidea Apartments – Apartamenty Taja to dobra propozycja dla tych, którzy podróżują w parze lub z małym dzieckiem, szukających bezpośredniego sąsiedztwa Starego Miasta i zmotoryzowanych. Nam mieszkało się tam bardzo dobrze.

Komentarze: 0