Hotel Bristol Rzeszów – design, aż miło.
  • 24 października 2016 21:15
  • 0

Nasza ocena 9/10

Kręcąc się po Podkarpaciu wybraliśmy na nocleg rzeszowski rynek, a przy nim – Hotel Bristol Rzeszów (http://www.bristol-rzeszow.pl/). Szczerze pisząc – już dawno żaden hotel nie zrobił na nas takiego wrażenia, jeżeli chodzi o design. Nie tylko widać, że włożono tam masę sił i środków, ale przede wszystkim widać, że ktoś miał pomysł na ten obiekt, a do tego doszło świetne wykonanie. Dostaliśmy przestronny pokój, urządzony ze smakiem, na naprawdę wysokim poziomie. Właściwie można powiedzieć – piękny pokój. Z resztą cały hotel jest piękny – tradycja połączona z nowoczesnością. Nowoczesne materiały wykończeniowe, eleganckie drewno, pastelowe kolory i wszystko w detalach w stylu folk, ale nie żenująca cepeliada tylko naprawdę ładne elementy zdobnicze. Wracając do pokoju – plus za przeszkloną łazienkę w pokoju i związane z tym dodatkowe walory wzrokowe, gdy jedna osoba bierze kąpiel, a druga leży w łóżku 😉 Hotel bardzo czysty, obsługa bardzo miła.

Dopełnienie stanowi restauracja „Wesele”, która ma do zaoferowania różne dania w tym także regionalne. My zdecydowaliśmy się na barszcz z kurek z pulpetami z kurczaka, domowy makaron z przegrzebkami, szparagami, młodym szpinakiem i orzechami oraz sałatkę z kaczką, truskawkami i jajkiem przepiórczym w koszulce. Dania bardzo dobre, serwis szybki i sprawny. W hotelu jest również druga restauracja – restauracja sushi. Niewątpliwie jest to fajna alternatywa i urozmaicenie dla gości. Mały minus za brak spa na miejscu (jacuzzi, siłownia, sauna do dyspozycji gości w położonym niedaleko Grand Hotelu http://enjoye.pl/hotels/grand-hotel-boutique-rzeszow-lyzka-dziegciu-w-beczce-miodu/), ale podobno miało się robić (podczas naszego pobytu jeszcze nie było).

Podsumowując, idealny hotel zarówno na krótkie biznesowe wyjazdy jak i dłuższe wypady na zwiedzanie Podkarpacia. Bardzo, bardzo komfortowo, ale przede wszystkim PIĘKNIE. I to jest najlepsze określenie tego hotelu. Zdecydowanie polecamy. Enjoy!

Komentarze: 0