Hotel Kopieniec Fizjo- Med & SPA, Murzasichle – muśnięcie Tatr.
  • 1 grudnia 2018 18:57
  • 0

Nasza ocena 8/10

Przyznajemy, że jak ognia unikamy Zakopanego. O powodach moglibyśmy napisać całą litanię. Dlatego robimy wszystko, aby znaleźć coś ciekawego wszędzie wokół, bo Tatry kochamy. I tak, po intensywnym przeszukiwaniu czeluści internetu natrafiliśmy na

Hotel Kopieniec Fizjo- Med & SPA w Murzasichlu.

Czterogwiazdkowy, kameralny hotel wybudowany został w stylu nowoczesno-góralskim i posadowiony na zboczu wzniesienia. Dzięki temu malowniczość tego zakątka wita nas już na parkingu.

Podobno obiekt istnieje cztery lata, więc jest jeszcze niezadeptany, co mogliśmy organoleptycznie stwierdzić w środku.

Co zaś w środku?

Ładne, pastelowe kolory – dużo szarości, nowoczesne dodatki, dużo architektonicznego betonu w całym hotelu.

Podobnie w pokoju, który okazał się bardzo, bardzo sympatycznym apartamentem.

Poza tym, że ładnie w nim i nowocześnie to nasze największe zachwyty wzbudził widok, który można podziwiać wylegując się na cudownie wygodnym łożu, albo można i wyjść na balkon i tam się rozkoszować. Do tego przestronna, ładna, nowoczesna łazienka za szkłem (ale jest i kotara dla wstydliwych). Czysto, ładnie, pachnąco… i ten widok z okna! Tatry Wysokie i Tatry Zachodnie jak na dłoni, a w dole Hala Kopieniec!

Jedzenie

Niestety, nie mieliśmy okazji przetestować w pełni smaków tamtejszej kuchni, ale sądząc po śniadaniach, to musi być dobrze. Śniadania były obfite, różnorodne, smaczne i, co dla nas ważne, w tle grała spokojna, sprzyjająca konsumpcji muzyczka, a nie upiorne, góralskie rzępolenie.

Atrakcje.

Hotel tak przyjemnie nas nastroił, że nie mogliśmy nie skorzystać z oferty spa. Samo spa jest niewielkie – dwie sauny (fińska i parowa) i gabinety. My skorzystaliśmy z masaży. Bardzo profesjonalnie wykonane, miło, klimatycznie, przy relaksującej muzyczce. Poza tym nieopodal stok narciarski, a i w dalszej okolicy można znaleźć coś dla przyjemnego spędzenia czasu.

Podsumowując – Hotel Kopieniec to bardzo miłe miejsce na spędzenie paru dłuższych chwil w górach. Z dala od zakopiańskiego festyniarstwa, cicho, spokojnie, a dla samego widoku rozciągającego się z hotelu warto tam przyjechać!

Komentarze: 0