Warsaw River View, Warszawa – hotel z widokami.
  • 4 kwietnia 2018 22:23
  • 0

Nasza ocena 7/10

Te nasze podróże służbowe… Lubimy, bo zawsze możemy trafić na coś nowego. Tym razem trafiliśmy do działającego dopiero dwa tygodnie hotelu Warsaw River View. Niewielki budynek, kiedyś służący za biurowiec, stoi tuż przy Moście Świętokrzyskim, rzut kamieniem do Centrum Nauki Kopernik. Niemalże pod drzwiami hotelu mamy zejście do metra. Lokalizacja więc bardzo dogodna.

Już na wejściu miłe zaskoczenie. Obsługa hotelu przeuprzejma i przeserdeczna. Później okazało się, że trafiliśmy na szefostwo hotelu, które jak widać dba o to miejsce w bardzo troskliwy sposób.

Nasz pobyt w Hotelu Warsaw River View ze względu na okoliczności obiektywne sprowadzić się musiał wyłącznie do noclegu, więc nie mieliśmy okazji skorzystać z działającej w hotelu restauracji Po Wiśle. Niestety, bo i natrafiliśmy na przychylne recenzje, a i restauracja wyglądała zachęcająco. Następnym razem!

Co zatem w kwestii rzeczonego noclegu? Pokój dostaliśmy niewielki, z zadziwiająco sporą łazienką. Trochę dziwaczny pomysł architekta, bo można było spokojnie zmniejszyć łazienkę o jedną trzecią i zyskać sporo metrów w malutkim pokoju. Lwią powierzchnie zajmowało łóżko – duże, o przemile wygodnym, twardym materacu. Spało się nam znakomicie. Tym bardziej znakomicie, że mimo iż okna pokoju wychodziły wprost na Most Świętokrzyski dźwięki ruchu ulicznego zupełnie do nas nie dochodziły. Poza tym czyściutko (i oby to się utrzymało) i w stylu przez nas lubianym – nowoczesnej elegancji. Nawet płytki w łazience takie, jak niedawno położyliśmy we własnym domu.

Fakt, że Hotel Warsaw River View to „noworodek” na rynku, więc jeszcze wychodzi i wychodzić będzie trochę dziwnych niespodzianek – a to czegoś brak, a to rozwiązania architektoniczne okazują się nieco bez pomyślunku, ale załoga hotelu staje na głowie, żeby goście tych mankamentów nie zauważali. My zapewne wrócimy przy kolejnej wizycie w tamtych rejonach Polski. Cena zachęcająca, załoga przemiła, czystość, wygoda, dogodne położenie, a przede wszystkim chcemy spróbować tej zachęcającej kuchni! Naprawdę niezła propozycja ekonomicznego noclegu w stolicy.

Komentarze: 0