Weekend z dzieckiem – gdzie pojechać? Noclegi i miejsca przyjazne dzieciom.
  • 9 września 2018 19:41
  • 0

Weekend z dzieckiem – gdzie pojechać?

Często zadawaliście sobie to pytanie? My również. Dwa lata jeżdżenia z maluchem po przeróżnych miejscach i oto powstało – nasze zestawienie miejsc, gdzie można i warto pojechać z dziećmi (oczywiście lista wciąż będzie się powiększać):

Bacówka Radawa Resort Spa (Podkarpacie)

Zazwyczaj nie „rankingujemy”, ale Bacówkę z ich podejściem do dzieci należy wyróżnić, bo to nasz numer jeden. Jest to miejsce faktycznie od samego wejścia przyjazne dzieciom. Obsługa, liczne atrakcje i jedzenie to wszystko macie podporządkowane pod dzieci. My tu odpoczywamy nawet po jednej dobie.

Galindia (Mazury)

To miejsce dla dzieci lubiących przyrodę i dzikość, dzieci otwartych na tematyczne wycieczki, bowiem w Galindii przeniosą się w świat starożytnych mieszkańców tych ziem – Galindow i będą go odkrywać razem z rodzicami, co będzie połączeniem zabawy z odpoczynkiem. Weekend z dzieckiem na dziko. Do tego cudowne Jezioro Bełdany.

Hotel Arłamów (Bieszczady)

Miejsce dla zwolenników obiektów, które zapewniają wszystko. Turystyczny moloch (ale w tym dobrym znaczeniu) Atrakcje, sporty, sklepy, spa i piękne widoki. Właściwie to małe, samowystarczalne miasteczko wypoczynkowe. Tutaj rodziny z dziećmi maja masę zajęć i na pewno nie będą się nudzić. Świetna baza wypadowa w Bieszczady. Tam można spędzić weekend z dzieckiem albo i cały tydzień nie wychodząc z hotelu.

Hotel Warszawianka (Mazowsze)

Kolejny duży obiekt. Atutami tego hotelu są aquapark, plaża nad Zalewem Zegrzyńskim, kilka placów zabaw, restauracji i bawialni zróżnicowanych pod względem wieku.

Zamek Biskupi (Podlasie)

Piękny i gustowny hotel, z dużą bawialnią, basenem i sporą ilością terenu, gdzie najmłodsi mogą buszować. Do tego smaczna kuchnia i piękna przyroda południowego Podlasia.

Perehod Magia Przejścia (Polesie)

To miejsce magiczne. Jeżeli Wasze dzieci kochają i szanują przyrodę i zwierzęta, a także potrafią się podporządkować pod panujące tam reguły. to miejsce zdecydowanie dla Was i dla nich.

Olandia (Wielkopolska)

Mała wioska holenderska ukryta w Wielkopolsce. Świetnie miejsce – dużo zakamarków, plac zabaw, bawialnie, plaża nad jeziorem i zwierzaki. Jedyny minus to kuchnia, szczególnie śniadania, które zdecydowanie nie są godne polecenia dla najmłodszych.

Double Tree by Hilton Warsaw (Mazowsze)

Hotel bardzo dobrze sprawdzi się w czasie podróży służbowej, ale z pewnością możemy się tam pojawić również z dziećmi. Basen i duża różnorodna bawialnia.

Hotel Narvil (Mazowsze)

Ten hotel może zdecydowanie pojawić się zarówno w zestawieniu dla najmłodszych jak i dla dorosłych. Świetna bawialnia, plac zabaw, zejście do Zalewu Zegrzyńskiego i różnorodne śniadania – to rzeczy z których będzie mogła skorzystać Wasza pociecha.

Hotel Skansen (Mazowsze)

Duża bawialnia, basen z gadżetami dla najmłodszych, skansen i stadnina koni – to atrakcje, które na pewno zainteresują Wasze dzieci.

Hotel i Termy Bucovina (Podhale)

Wiadomo, największa atrakcja to termy – dzieci szaleją tam cały dzień. Dodatkowym plusem jest jedzenie, duża dbałość o jakość i świeżość, wiec bez obaw najmłodsi mogą wszystko zjadać. (zdjęcia, niestety, zjadł chochlik).

Nadbużańska Cisza (Lubelszczyzna)

Agroturystyka na skraju kraju. Uroczy kompleks domków nad brzegiem Buga oraz miejsce basenowe na świeżym powietrzu. Do tego cisza, spokój i przyroda.

Resort & Spa Talaria (Mazowsze)

Kolejny hotel, który łapie się także pod inne kategorie (np. hotel dla kobiet), ale dzieci są tam mile widziane. Basen, plac zabaw i mini zoo to atrakcje w Talarii dla najmłodszych. Dodatkowo piękne okoliczności przyrody wokoło.

Hotel Moran (Wielkopolska)

Spory hotel, z basenem, bezpośrednim dojściem do jeziora i atrakcjami na powietrzu.

Luliraj (Wielkopolska)

Sielska agroturystyka o wysokim standardzie, dzieci odpoczną tam od smartfona i zjedzą pyszne śniadanie przyrządzone „od serca” przez Właścicielkę.

Villa spełnione marzenia (Lubelszczyzna)

Kolejny sielski raj. Przestrzeń, zieleń, plac zabaw i dużo terenu do kreatywnej rozrywki. Poza tym blisko do Jeziora Białego, chociaż nie wiemy czy to plus 😉

Hotel Zawrat (Podhale)

Dobry adres w górach dla rodzin z dzieckiem. Spora bawialnia, basen ze świetnymi gadżetami i bardzo pomysłowy plac zabaw, plus dużo terenu do gry w piłkę z widokiem na góry. Rodzice na leżaku, a dzieci biegają pod nosem po drewnianych domkach.

Hotel Piwniczna (Małopolska)

W tym hotelu w kategorii „hotel przyjazny dzieciom” aspektem grającym przede wszystkim jest obsługa. Widząc rodzinę z dzieckiem od razu niosą łóżeczko do pokoju. Milo, z uśmiechem, w otoczeniu gór. Jest też mini plaża, z zejściem do rzeki Poprad. Piwniczna to jednak hotel dla rodzin z mniejszymi dziećmi, bo większe już mogą poczuć niedosyt atrakcji.

Dwór Zabuże (Podlasie)

Przepięknie położony nad brzegiem Buga obiekt ze spa, basenem pod dachem, masą terenu, a przede wszystkim fajnym basenem na świeżym powietrzu.

Hotel Żubrówka (Puszcza Białowieska)

Tutaj dzieci zdecydowanie mogą grać pierwsze skrzypce. Basen pełen najmłodszych, bawialnie i do tego opcje śniadaniowe, które trafią w kubki smakowe najmłodszych to tylko część zalet jakie ma do zaoferowania hotel. Do tego piękna przyroda Puszczy Białowieskiej. Weekend z dzieckiem w lesie na bogato.

Hotel Afrodyta Spa (Mazowsze)

Las, hamaki, bawialnia, basen. Przy śniadaniu tez widać, że dzieci nie są obojętne temu miejscu. Hotel sąsiaduje ze sporą salą zabaw dla najmłodszych, która jest dodatkowo płatna, ale hotel oferuje spory rabat na tamtejsze atrakcje.

Komentarze: 0