LubięTo the best roll! – powrót do przeszłości.
  • 20 stycznia 2017 18:17
  • 0

LubięTo the best roll to mały, działający od tygodnia, lokal na ul.Kołłątaja 4 w Lublinie. Zauważyliśmy ten lokalik, umiejscowiony między restauracją Kogel Mogel (http://enjoye.pl/restaurants/kogel-mogel-lokal-ze-swietna-obsluga/), a Cukiernią Czekoladowy (http://enjoye.pl/restaurants/czekoladowy-raj-lasucha/) niedawno i, zachęceni widokiem wystroju wnętrza, postanowiliśmy dziś sprawdzić, co tam się dzieje.

Wnętrze jest niewielkie, ale przyjemne, kilka stolików, proste, ale miękkie i wygodne kanapy, modne dodatki, fajna kolorystyka, a do tego krótka, treściwa karta przywracająca wspomnienia kultowych zapiekanek i hot dogów.

My wybraliśmy „piekielną” zapiekankę i „duńskiego” hot doga. Czas oczekiwania ok. 10 min. Po tym krótkim czasie trafiają na stolik „wypieszczone” kultowe fast foody! Bardzo apetycznie podane, dużych rozmiarów (szczególnie hot dog), świeże dodatki, super skomponowane smakowo i chrupiące pieczywo. Obecnym dwudziesto- i trzydziestolatkom łza w oku się zakręci na wspomnienie smaków z dzieciństwa doświadczanych w szkolnych sklepikach. Różnica jest jednak taka, że w LubięTo owe zapiekanki i hotdogi to już poziom fajnej, smacznej kuchni, a nie żarcia z budki. Do tego sprawna i sympatyczne obsługa. Jak dla nas 10/10!

Dla niewtajemniczonych jest to siostrzany lokal z ul.Bernardyńskiej (Zapiekanki i Pizza). Na Kołłątaja również w karcie są pizze i z tego co zobaczyliśmy, mają całkiem oryginalne i, na szczęście, krótkie i zwięzłe propozycje pizzowe.

Dodatkowy plus, a właściwie drugi (obok smacznych zapiekanek i hotdogów) gwóźdź programu w lokalu, to fakt, że już niebawem w LubięTo ma się pojawić kawa i menu śniadaniowe, a lokal zacznie otwierać swe podwoje o godzinie 8.00, a nie o 10.00 jak dotąd. Czekamy zatem niecierpliwie.

Kolejne pyszne i z pomysłem miejsce w centrum Lublina. Będziemy kibicować, a na razie gorąco polecamy. Jeżeli jeszcze nie jedliście to szybko musicie to nadrobić!

Enjoy!

Komentarze: 0