2 Pi Er Cafe – ale bajgiel!
  • 7 grudnia 2016 17:20
  • 0

2 Pi Er Cafe to „rodzeństwo” odwiedzonej przez nas ostatnio Restauracji 2 Pi Er (nasza relacja tutaj: http://enjoye.pl/restaurants/2-pi-er-czy-to-wzor-na-sukces/) na piątym piętrze w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Cafe również mieści się w tym samym budynku, ale na parterze. O ile wystrój restauracji nas kompletnie nie przekonał, to designem panującym na parterze jesteśmy mile zaskoczeni. Prosto, nowocześnie, oryginalne kanapy, świetny długi bar i wszystkie dodatki „na czasie”. I jeszcze fontanna na środku sali… A podobno mają być jeszcze światła i hologram na kaskadzie wodnej – będzie się działo.

Menu to kolejne miłe zaskoczenie. Duży wybór śniadań (mięsne, wegetariańskie, słodkie i słone), kuszące ciasta i przede wszystkim cudowne, pyszne i chrupiące bajgle! Bajgle możemy zjeść z różnymi dodatkami, na słodko i słono. Z racji tego, że 2 Pi Er odwiedziliśmy w większym gronie, zatem więcej bajgli przetestowaliśmy. Zamówiliśmy bajgla z wędzonym łososiem, serkiem kremowym, koprem i czerwoną cebulą, bajgla z kurczakiem, żurawiną i rukolą oraz bajgla z boczkiem, sadzonym jajkiem, mozzarellą i pomidorem. Bajgle były naprawdę pyszne! Oprawa chrupiąca i ciepła, a w środku fajnie skomponowane świeże dodatki. Jest to naprawdę ciekawa alternatywa dla dostępnych wszędzie śniadań. Osobiście będziemy ich fanami, przetestujemy wszystkie i będziemy liczyć za jakiś czas na nowości.

Z ciast spróbowane zostało tylko ciasto marchewkowe, które wyglądało bardzo ładnie i podobno równie dobrze smakowało. Jedyny mały minus, że zamówienia nie tylko składa się osobiście przy barze, ale również odbiera. Możemy to potraktować jako formę aktywności fizycznej, ale informujemy, żeby nikt nie był zaskoczony, że w 2 Pi Er samoobsługa jest w pełnym wymiarze. Gorąco polecamy to miejsce i sami będziemy często zaglądać.

Enjoy!

Komentarze: 0