ParZona Cafe – nowości gonią nowości!
  • 24 października 2016 14:07
  • 5

ParZona Cafe na Krakowskim Przedmieściu (róg ul. Krótkiej) w Lublinie, to „świeże bułeczki” jeżeli chodzi o bytność na lubelskiej mapie gastronomicznej. Świetna lokalizacja, bo ścisłe centrum, fajny wystrój, trochę surowości, bardzo modne miedziane akcenty i wygodne kanapy.

Zaproponowane śniadania może nie są zbyt skomplikowane, ale za to pomysłowe i w nieco innej formie niż w większości lokali. Mamy do wyboru słony lub słodki talerzyk. Na słodkim pieczywo, serek homogenizowany, konfitura, nutella i miód, na słonym pieczywo, pasty, twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem. Fajny pomysł, ale jak dla nas jeszcze fajniej będzie, jeżeli opcje w tych talerzykach co jakiś czas będą się zmieniać i będą bardziej urozmaicone. Na słonym zdecydowanie więcej warzyw, a na słodkim np. granola z jogurtem (oczywiście w wersji mini). W każdym razie pomysł z tematycznymi „talerzykami” jak dla nas trafiony. Jest jeszcze opcja śniadania klasycznego i opcja zawężona czyli kanapka śniadaniowa lub croissant.

Poza menu śniadaniowym, póki co, nie dostrzegliśmy dużo więcej, bo są to słodkości (ciasta) i kanapki z innymi dodatkami, które można potraktować jak szybki lunch. Dla smakoszy kawy, jest duży wybór, z tego co zobaczyliśmy/usłyszeliśmy, również jest fajny sprzęt aby te kawy przyrządzić. Trzeba przyznać, że Lublin rozkwita i pojawiają się kolejne fajne miejsca, dlatego korzystajmy z pojawiających się nowości. Nam ta najnowsza nowość się podoba. Polecamy!

Enjoy!

PS. Dwa talerzyki, cappucino i flatwhite w cenie 40,60 zł. Otwarte, jak podają, już od 7.00.

Komentarze: 5

5 comments on ParZona Cafe – nowości gonią nowości!

    • Otwierają już od 7.00, zatem poranna kawa jest jak najbardziej w zasięgu. Za słodki i słony talerzyk oraz flatwhite i cappuccino zapłaciliśmy 40 zł. Ale słuszne to pytania, dziękujemy, więc uzupełnimy wpis 🙂