Restauracja Spółdzielnia, Łódź – bomba śniadaniowa.
  • 1 grudnia 2018 19:18
  • 1

Restauracja Spółdzielnia

to nasze kolejne odkrycie na Off Piotrkowskiej przy okazji naszych krótkich wizyt służbowych w Łodzi. Tym razem porannie szukaliśmy fajnego i smacznego miejsca na śniadanie. Wujek Google zaprowadził nas właśnie do Spółdzielni. Podobno lokal serwuje śniadania i drugie śniadania. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze 😉

Wnętrze,

jak to Łódź, industrialne, ze zdecydowaną przewagą przemysłówki dwudziestowiecznej.  Szczególnie rozczulił nas biegnący górą kaloryfer „rurowy”. Nie mniej jednak wnętrze bardzo fajne – surowe, nowoczesne i z pomysłem.

Głód był spory,

a ciekawość jeszcze większa, więc na stole wylądowały aż trzy propozycje śniadaniowe:
➡️śniadanie zielone☘️☘️☘️-jajka poszetowe, guacamole,wędzony łosoś, sos holenderski, a to wszystko usadowione na wieloziarnistym chlebie. Klasyczna propozycja, jajko płynące, bardzo dobry sos holenderski. Nic dodać nic ująć👌

➡️zestaw spółdzielnia – jajka na dowolny sposób(my wybraliśmy poszetowe), kiełbaska, bekon,pieczarki i kolorowa zielenina. Smacznie, prosto i sycąco.

➡️brioche śniadaniowa- z jajkiem sadzonym,bekonem, ser mimolette,guacamole, majonez sweet chilli. Nasz zdecydowany faworyt😍🔝 uwielbiamy połączenie słodkawego pieczywa z wytrawnymi dodatkami. Takie śniadanie możemy jeść codziennie.

Konkludując.

W Spółdzielni jest smacznie i obficie, a dodatkowym plusem są ceny, za trzy śniadania i dwie kawy zapłaciliśmy coś koło 55 zł, także szacunek 😉 To bardzo dobra śniadaniarnia w Łodzi!

Enjoy!🥂👌

Komentarze: 1

One Response to Restauracja Spółdzielnia, Łódź – bomba śniadaniowa.

  1. Fajna nazwa i nie wiem czemu, ale bardzo kojarzy mi sie z miastem Łódź 😉 Smaczne jedzonko, na pewno zasmakujemy w czasie pobytu w Łodzi.