Stoliczku, Nakryj Się – Restauracja rodzinna, Lublin – rodzinna oaza.
  • 28 sierpnia 2017 10:13
  • 0

Stoliczku, Nakryj Się – Restauracja Rodzinna ukryła się w osiedlu bloków przy ul. Sekutowicza w Lublinie. I od razu z bólem serca stwierdzamy, że szkoda, że nie bliżej naszej lokalizacji mieszkalnej. No, ale nie można mieć wszystkiego.

Stoliczku, Nakryj Się jest, jak sama nazwa wskazuje, restauracją rodzinną, także maluchy jak najbardziej są tam mile widziane. Wnętrze restauracji jest cudowne! Poważnie! Pastelowe, nowoczesne, dopieszczone pod każdym względem. Świetne i oryginalne lampy, kolorystyka trafiająca w nasze upodobania i liczne detale sprawiły, że nas to wnętrze kupiło w całości. Widać, że właściciele doskonale rozumieją potrzeby rodziców i dzieci.

W środku mamy wydzieloną część do zabawy, ze sporą ilością różnych zabawek. Co ważne, strefa oddzielona jest płotkiem, dzięki czemu z jednej strony maluchy mają bezpiecznie, a z drugiej nie rozejdą się niepostrzeżenie.

Na dworze z kolei mamy do czynienia z fajnie zaaranżowanym mini placem zabaw. Są huśtawki, zjeżdżalnia, domek, piaskownica i oczywiście dla rodziców wygodne siedziska z palet.

Menu w Stoliczku również doskonale wpasowuje się w  potrzeby najmłodszych i ich rodziców. Są to proste dania, ale smaczne. Nasza pociecha z apetytem wciągnęła swoją porcję pachnących racuszków, które najlepiej przyrządza Jej Babcia, ale jak się okazało, te ze Stoliczku, Nakryj Się mogą ze wspomnianymi konkurować.

Dorośli również znajdą coś dla siebie. Męska część Enjoye postawiła na tradycyjnego schabowego, żeńska zaś na sałatkę z kurczakiem. Obie propozycje niby proste, ale naprawdę smaczne. Chociaż w zasadzie dobrego schabowego wcale nie jest tak łatwo zrobić, a ten naprawdę nie ustępował niczym tym tradycyjnym, wyniesionym ” z domu”. Porządna porcja, cienko rozbitego mięsa w chrupiącej otoczce. Schab w panierce, a nie panierka ze schabem.

W Stoliczku, Nakryj Się, oprócz tego, że jest pięknie i smacznie to jest bardzo fajna atmosfera. Bardzo miła i uśmiechnięta właścicielka jest najlepszą wizytówką tego miejsca i zachętą do powrotu! My z pewnością będziemy wracać. Zazdrościmy wszystkim, którzy mają Stoliczek w sąsiedztwie.

Enjoy!

*miejsce bardzo przyjazne dzieciom!

Restauracja Stoliczku, Nakryj Się – Restauracja rodzinna

ul. Sekutowicza 35

godziny otwarcia

Komentarze: 0