Jak odnowić aranżację sypialni dzięki meblom Akord

Każda sypialnia wymaga wprowadzenia wyjątkowych i funkcjonalnych mebli. Mało tego – muszą się one świetnie prezentować i być doskonałym uzupełnieniem dla tego, co w aranżacji sypialni jest najważniejsze, czyli łóżka. Dzięki meblom Akord można zaaranżować sypialnię w zupełnie nowy sposób – https://sklep.akord.net.pl/. A jak wiadomo, w estetycznie urządzonej sypialni wypoczywa się lepiej!

Komoda – funkcjonalne spojrzenie na sypialnię

Funkcjonalna komoda wyróżniająca się prostą, otwartą lub zamkniętą konstrukcją, to marzenie każdego posiadacza nowoczesnej sypialni. Można w niej umieścić wszystko, począwszy od prostych dekoracji, aż po zaawansowany system muzyczny. Kolorystyka komody również jest ważna. Meble utrzymane w białej tonacji sprawdzą się m.in. we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Z kolei brązy i czerń to głównie domena bardziej klasycznych wnętrz.

Pojemna szafa, która pomieści wszystko

Ważnym elementem ciekawie urządzonej sypialni jest szafa. Może mieć ona formę pojedynczego, dużego mebla, a także… specjalnej nadstawki, którą można umieścić na szafce lub na komodzie. Ważne, aby szafa miała jedną część przeznaczoną dla ubrań zajmujących dużą ilość przestrzeni (np. płaszcze, garnitury itd.). Ciekawym pomysłem jest szafa z lustrem, a także szafa przesuwna. Ta pierwsza ułatwi przymierzanie ubrań, a druga pozwoli zaoszczędzić sporo przestrzeni.

Szafki nocne – najważniejsze funkcje

Szafka nocna to integralny element każdej sypialni. Co ciekawe, nie musi być nią zupełnie nowy, odrębny mebel. W przypadku niewielkich sypialni rolę szafki może pełnić komoda i to z obowiązkowo wysuwanymi szufladami. Wybór optymalnej szafki należy skonfrontować z wysokością łóżka. Dzięki temu osoba leżąca w łóżku będzie miała łatwy dostęp do górnego blatu mebla.

Kolorystyka a aranżacja sypialni

Inwestując w zupełnie nowe wyposażenie sypialni, warto zwrócić uwagę na połączenie kilku różnych wariantów kolorystycznych:

– venge i biel – to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wyrazistą, zróżnicowaną i nietuzinkową aranżację opartą na przeciwieństwach,

– venge i brąz – to rozwiązanie przeznaczone dla tych osób, które chcą zaaranżować sypialnię w ciepłych i klasycznych kolorach,

– venge – to propozycja dla osób, które chcą postawić na wyrazistą aranżację wnętrza,

– biel – meble w tym kolorze będą idealnym uzupełnieniem dla wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim.

Chcąc odnowić aranżację swej sypialni, warto zwrócić uwagę na rozmieszczenie mebli. Szafa powinna znaleźć się dość daleko od łóżka, by zapewnić użytkownikowi przestrzeń do przebierania się. Z kolei komoda lub szafka nocna powinny znaleźć się stosunkowo blisko łóżka i to na odpowiednio dobranej wysokości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here