Neauvia

Pełne i duże usta to dla wielu kobiet ideał piękna i synonim namiętności. Przyciągają wzrok i kuszą. Nie ma więc kobiety, która nie chciałaby posiadać pełnych ust i wypukłych warg. Niestety natura nie jest sprawiedliwa i nie każda z kobiet może poszczycić się ustami Angeliny Jolie. Panie z wąskimi ustami mogą ratować się trikami makijażowymi, ale i postawić na trwalsze rozwiązania. Jak powiększyć wąskie usta?

Wąskie usta – defekt urody

Wąskie usta uznawane są przez wiele osób za defekt urody. Mogą być przyczyną wielu kompleksów, szczególnie u pań. Sprawiają, że w czasie uśmiechu niemal całkowicie znikają. Do tej pory panie o małych ustach miały niewiele możliwości. Mogły powiększać usta optycznie kosmetykami, trikami makijażowymi. Kolejną możliwością było powiększenie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten zwiększa ilość czerwieni wargowej, co poprawia ich wygląd, a także symetrię twarzy. Zabiegowi powiększenia ust kwasem hialuronowym można poddać się m.in. w warszawskiej klinice Miracki. Klinika proponuje wypełnienie ust produktami Neauvia, które zawierają najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy. Dzięki temu efekty zabiegu są długotrwałe i widoczne na pierwszy rzut oka.

Jak powiększyć usta?

Wypełnienie ust kwasem hialuronowym to najpopularniejszy zabieg na małe, wąskie usta. Produkty Neauvia pozwalają na przeprowadzenie efektywniejszego zabiegu. Umożliwiają one bowiem nie tylko powiększyć czerwień wargową, ale i pobudzić produkcję kolagenu, dzięki czemu tkanki odzyskują elastyczność i jędrność, a zmarszczki zostają spłycone. Sprawia to, że mezoterapia igłowa z wykorzystaniem produktów Neauvia może być zastosowana nie tylko na wąskie usta, ale i jako zabieg:

  • Niwelujący zmarszczki,
  • Poprawiający owal twarzy,
  • Modelujący kości policzkowe i płatki uszu,
  • Korygujący asymetrie twarzy,
  • Poprawiający gęstość i objętość tkanek,
  • Modelujący dłonie, stopy, miejsca intymne.

Na czym polega korekcja ust kwasem hialuronowym?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym zaczyna się od znieczulenia skóry, a następnie rozpoczyna się iniekcja stosowanego preparatu pod skórę. Wypełniacz jest wstrzykiwany, następnie bardzo dokładnie rozprowadzony. Lekarz jednocześnie modeluje usta, tak aby osiągnąć pożądany kształt i wielkość. Do powiększenia ust w warszawskiej klinice Miracki stosowane są wypełniacze z linii Rheology. Ich właściwości to m.in. łączenie wody z aminokwasami, substancjami komórek wchodzącymi w skład bariery skóry i pełniącymi rolę buforów utrzymującymi prawidłowe ph skóry. Więcej informacji o wykorzystywanym preparacie można uzyskać na https://klinikamiracki.pl/.

Efekty wypełniania ust kwasem hialuronowym

Efektem iniekcji kwasu hialuronowego jest powiększenie ust, a także korekta ich kształtu. Będą one utrzymywać się przez bardzo długi czas. Zaleca się jednak, aby wykonać co najmniej kilka powtórzeń zabiegów, dzięki temu efekty będą optymalne. O ilości mezoterapii, a także odstępach czasowych decyduje lekarz.

Efekty powiększenia ust kwasem hialuronowym widoczne są niemal od razu. Warto jednak pamiętać, że zazwyczaj trzeba poczekać na rezultaty kilka dni. Bezpośrednio po kuracji bowiem często pojawia się lekki obrzęk i zaczerwienienie. Jest to efekt działania wypełniacza i utrzymuje się przez kilka dni. Właściwe efekty widoczne są właśnie po zejściu opuchlizny. Aby szybciej się jej pozbyć, warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji skóry, nie ugniatać jej, nie masować.

Czy wypełnienie ust kwasem hialuronowym jest bezpieczne?

Wypełniacze Neauvia są bezpiecznymi preparatami. Z racji ich naturalności po zastosowaniu preparatów nie występują efekty uboczne, a ryzyko pojawienia się powikłań jest minimalne. Zmniejsza je również profesjonalne wykonanie zabiegu powiększenia ust. Dużym plusem wypełniaczy Neauvia jest również bezbolesność, zasługą tego jest zastosowanie znieczulenia miejscowego.

Kiedy nie można wypełniać ust kwasem hialuronowym?

Zabieg kwasem hialuronowym, choć jest bezpieczny, nie może być przeprowadzony u każdego. Jako przeciwskazania wymienia się: ciąże, okres karmienia piersią, menstruację, problemy skórne w miejscu zabiegu, choroby nowotworowe, alergia, porfiria, epilepsja, uczulenia na substancje znajdujące się w wypełniaczu, zażywanie aspiryny lub leków przeciwzapalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here