Brwi permanentne

Wiele kobiet wprost nie może patrzeć w lustro tuż po przebudzeniu. Dopiero poddanie się porannym rytuałom, z makijażem na czele sprawia, że zaczynają czuć się atrakcyjne i mogą zacząć dzień, pokazując się wśród ludzi z nową dawką pewności siebie.

Równocześnie poranek jest taką porą dnia, kiedy niemal każdemu się śpieszy. Często trzeba stanąć przed dylematem, czy nastawiać budzik znacznie wcześniej i zdążyć spokojnie zjeść śniadanie i jeszcze zadbać o siebie, czy też pospać dłużej kosztem braku czasu na pielęgnację i wykonanie makijażu.

Obecny postęp kosmetologii sprawia, że już nie trzeba wybierać. Najczęściej wystarczy mała zmiana jednego, niewielkiego obszaru, by twarz nabrała całkowicie nowego wyrazu. Jeden wyrazisty akcent może sprawić, że twarz będzie wyglądać na promienną i wypoczętą nawet tuż po wstaniu z łóżka, a żmudne stanie przed lustrem odejdzie w niepamięć. Pisząc to, mam na myśli makijaż permanentny, na który decyduje się coraz więcej pań.

Jednym z najchętniej wybieranych obszarów twarzy, które kobiety decydują się upiększyć, są brwi.

Brwi permanentne potrafią niesamowicie odmienić cały wygląd kobiety, nadać wspaniałą wyrazistość wizerunkowi.

Na czym polega makijaż permanentny brwi?

Linergista, czyli osoba wykonująca zabieg, za pomocą maleńkich ostrzy wprowadza pod skórę pigment, dopasowany do naturalnego odcienia włosków. Choć u niektórych może wywołać to ciarki, to można być spokojnym. Dzięki znieczuleniu ból podczas zabiegu jest naprawdę minimalny, wiele osób wręcz wcale go nie odczuwa.

Zabieg makijażu permanentnego brwi ma na celu podkreślenie lub nadanie kształtu łuku brwiowego, uzupełnienie brakujących włosków lub ich optyczne zagęszczenie.

Doświadczony operator będzie doskonale wiedział jak uzyskać naturalny, piękny i nieprzerysowany efekt. Brak umiejętności, doświadczenia czy niskie poczucie estetyki jest czymś, co może sprawić, że taki zabieg zamiast upiększyć, oszpeci i nada śmieszności. A tego z pewnością nie chce żadna z pań. Żeby uniknąć takiego ryzyka, należy roztropnie wybierać miejsca wykonania makijażu permanentnego. Zamiast najniższą na rynku ceną, lepiej kierować się doświadczeniem i renomą salonu. Dobrze jest przejrzeć portfolio danego miejsca i ocenić, czy dane poczucie estetyki jest spójne z naszą wizją. Pomoże to uniknąć późniejszych rozczarowań. Prace danego gabinetu w większości przypadków można obejrzeć z domowego zacisza, salony prezentują je na swoich stronach internetowych, na przykład: wrosinski.pl.

Poprawnie przeprowadzony zabieg makijażu permanentnego brwi, pozwoli cieszyć się efektem długie miesiące a nawet lata.

Niestety, jak w przypadku każdego innego zabiegu, istnieje kilka przeciwwskazań. Zaliczają się do nich między innymi choroby skóry, ciąża, karmienie piersią, nowotwory, alergia na barwniki.

Koszt wykonania makijażu permanentnego brwi oscyluje w okolicach od kilkuset do tysiąca złotych, jednak efekt pozwala zaoszczędzić sporo czasu każdego ranka, więc większość osób zdecydowanie uważa, że jest on warty tej ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here