Kiedy używać frezarki do paznokci MylaQ?

0
1561

Niezbędna nie tylko w profesjonalnym salonie kosmetycznym, ale również w domowym salonie stylizacji. O czym mowa? Oczywiście o frezarce do paznokci MylaQ, która stanowi niezwykle funkcjonalne urządzenie, bez którego nie można byłoby bezpiecznie opracować naturalnej lub sztucznej płytki. Mała, zgrabna, poręczna, a przy tym posiadająca wiele zastosowań. Sprawdź, co jeszcze warto o niej wiedzieć!

Jak działają te urządzenia?

Frezarki do paznokci MylaQ stanowią nowoczesny sprzęt, który służy do pielęgnacji paznokci oraz skórek – na dłoniach i stopach. Istota ich działania opiera się na zastosowaniu specjalnych frezów, czyli nakładek, np. z nasypem diamentowym. Po uruchomieniu ścierają powierzchnię płytki paznokcia, usuwając z niej pozostałości stylizacji czy nałożonych wcześniej mas (żelowych i hybrydowych). Okazują się równie przydatne do usuwania i opracowywania skórek. Frezarki do paznokci MylaQ to urządzenia proste w obsłudze i niezwykle poręczne. Efektywnie przygotowują płytkę do manicure i pedicure oraz co ważne – nie przenoszą na nią drgań, chroniąc przed nadmiernym pyleniem podczas wykonywania zabiegu. Wszystko to sprawia, że mogą być używane nie tylko przez profesjonalne stylistki paznokci, ale również przez osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę w tej dziedzinie.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Frezarki do paznokci MylaQ, oprócz tego, że pozwalają na szybką i wygodną stylizację płytki, charakteryzują się bezpieczeństwem zastosowania. Wyposażone w regulację obrotów za pomocą pokrętła (aby swobodnie dopasować tryb pracy do potrzeb swoich lub klientki), zmianę kierunków w prawo i lewo, a także system łatwego wybierania poziomów czy frezów. Co ważne, nakładki dołączone do zestawu mogą być sterylizowane i dezynfekowane, dzięki czemu zapewniają nie tylko komfort i higienę podczas zabiegu, ale również maksymalne bezpieczeństwo!

Do czego wykorzystać?

Jest wiele sposobów na wykorzystanie frezarek do paznokci MylaQ. Choć najbardziej popularne i wielu osobom kojarzone jest szybkie i bezpieczne usuwanie lakieru hybrydowego, to jednak nie jest to jedyne ich zastosowanie. Z równie dużym sukcesem oferują możliwość usunięcia masy żelowej z paznokci – bez uszkadzania ich naturalnej powierzchni. Służą również do skracania płytki czy opracowywania jej kształtu. Co ważne – o wiele szybciej i efektywniej niż w przypadku klasycznych pilników. Dzięki frezarce do paznokci MylaQ można wypolerować i zmatowić płytkę, aby w ten sposób przygotować ją do kolejnego etapu stylizacji i zapewnić trwałość manicuru. Okaże się również pomocna do usuwania odcisków i nagniotków na stopach. Zrobi to nie tylko szybciej, ale przede wszystkim dokładniej w przeciwieństwie do tak modnego w ostatnim czasie elektrycznego pumeksu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here