Medycyna estetyczna bez skalpela

Wiele osób utożsamia lekarzy medycyny estetycznej ze skalpelem, bólem, opuchlizną i długą rekonwalescencją. Nic bardziej mylnego. W klinikach dostępny jest cały wachlarz zabiegów, które są skuteczne, a nie wymagają interwencji chirurgicznej.

Bardzo często pacjenci i pacjentki chcą pozbyć się pierwszych oznak starzenia. Mają problem z wiotczejącą skórą, na której pojawiają się zmarszczki. Utrata jędrności widoczna jest przede wszystkim w okolicy oczu, kości policzkowych oraz żuchwy. Dzisiejsza medycyna estetyczna potrafi zaproponować im rozwiązanie problemu, bez użycia skalpela.

Botoks, kwas hialuronowy

Klinika medycyny estetycznej Łódź w swojej podstawowej ofercie zawiera zabiegi z wykorzystaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego. To najpopularniejsze rozwiązania, po które sięgają pacjenci oraz pacjentki, które chcą pozbyć się pierwszych oznak starzenia. To rozwiązanie szybkie, niedrogie i skuteczne. Służy przede wszystkim działaniu miejscowemu, na konkretne partie twarzy.

Mezoterapia

Mezoterapia działać będzie na twarz kompleksowo. Lekarz po zapoznaniu się ze strukturą Twojej skóry i problemami, które jej dotykają, przygotowuje mieszankę substancji odżywczych, które podawane są podskórnie, w obrębie całej twarzy. Dzięki temu cera uzyska nie tylko upragnione ujędrnienie, ale też odżywienie i rozjaśnienie. Bardzo często przy tym zabiegu wykorzystywane jest także osocze samego pacjenta/pacjentki, które ma jeszcze lepszy wpływ na elastyczność skóry. Procedurę należy wykonywać w seriach około 3 zabiegów i powtarzać co kilka miesięcy.

Nici PDO

Nici liftingujące to świetna alternatywa dla liftingu z użyciem skalpela. Lekarz zakłada je podskórnie tak, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Stanowią one swoiste rusztowanie dla skóry, która zaczyna się odbudowywać, napinać, a jej jędrność z dnia na dzień się zwiększa. To zabieg, którego efekty widoczne są natychmiast i utrzymują się nawet przez kilka lat.

HIFU

Świetne efekty w eliminowaniu zmarszczek klinika medycyny estetycznej Łódź otrzymuje także przy stosowaniu HIFU. Jest to zabieg, wykorzystujący moc ultradźwięków, które przedostają się w głąb tkanek. Powodują one nagły wzrost temperatury w komórkach oraz ich zwiększony ruch. W efekcie dochodzi do mikropoparzeń, które są jednak w pełni kontrolowane i pobudzają odbudowę oraz regenerację skóry. Efektem jest zwiększona jędrność, zniwelowanie niewielkich, płytkich zmarszczek oraz poprawę owalu twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here