3 powody, dla których warto wybrać prezent personalizowany

Chcesz podarować bliskiej osobie prezent? Pragniesz, by było to coś niesamowitego, unikalnego, ale brakuje Ci pomysłów? Postaw na upominek personalizowany! Przedstawiamy 3 argumenty, które potwierdzają, że personalizowane upominki są strzałem w dziesiątkę.

Prezent personalizowany to coś oryginalnego

Upominek personalizowany to drobiazg wzbogacony o dowolny napis, zdjęcie lub inny wybrany element. Jest to prezent… wyjątkowy. Personalizacja nadaje mu indywidualnego charakteru. Przygotowanie takiego upominku wymaga nieco więcej zaangażowania niż zakup tradycyjnego prezentu. I to czyni go czymś niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju. Obdarowana osoba z pewnością doceni wkład włożony w stworzenie magicznego prezentu specjalnie dla niej.

Pokażesz, jak dobrze znasz bliską osobę

Najlepszy upominek to ten prosto z serca. Nie musi być to coś dużego czy drogiego. Ważne, by idealnie pasowało do obdarowanej osoby. Odpowiadało jej gustom, preferencjom czy zainteresowaniom. I taki właśnie jest prezent personalizowany. Jest to coś unikalnego, stworzonego z myślą o danej osobie. Prezent może upamiętniać ważne wydarzenia, przywoływać miłe wspomnienia czy oddawać charakter bądź upodobania obdarowanej osoby.

Wzbudzisz prawdziwe emocje

Personalizacja sprawia, że nawet najzwyklejszy prezent może zyskać niesamowity charakter. Kubek z imieniem bliskiej osoby i jakimś miłym zdaniem, które ją opisuje, będzie zdecydowanie lepszym wyborem niż prosty model pochodzący z masowej produkcji.

Osoba obdarowana spersonalizowanym prezentem poczuje się wyjątkowo. Na jej twarzy zagości szczery uśmiech, a serce wypełni się szczęściem i miłością. 

Pomysły na personalizowane upominki

Prezent personalizowany może przybrać różne formy. Do popularniejszych zaliczymy, wspomniane wcześniej, kubki. Kubek z nadrukiem to doskonały pomysł na upominek dla miłośnika aromatycznych kaw czy herbat. Z takim naczyniem codzienny rytuał picia gorącego naparu zyska niepowtarzalny charakter. Najlepszym wyborem będzie kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki, przystosowany do mycia w zmywarce.

Doskonałym pomysłem jest zakup magnesu na lodówkę ze zdjęciem. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz upamiętnić jakieś wyjątkowy wydarzenie. Elegancki, spersonalizowany magnes każdego dnia będzie przypominał obdarowanej osobie o tym ważnym momencie. 

Możesz pójść o krok dalej i zamiast magnesu ze zdjęciem przygotować niepowtarzalny fotokalendarz wypełniony wyjątkowymi fotografiami. Kalendarz ze zdjęciami to doskonały pomysł na prezent dla partnera/partnerki, rodziców, przyjaciela lub dziadków. Każdy miesiąc opatrz inną fotografią przedstawiającą dowolny fragment waszego życia. Mogą to być jakieś ważne dla Was momenty lub zwyczajne zdjęcia z Waszej codzienności. Ty wiesz najlepiej, z czego najbardziej ucieszy się bliska Twemu sercu osoba. Szeroki wybór ciekawych szablonów fotokalendarzy znajdziesz na stronie https://fotobum.pl/kategoria/106-fotokalendarze. Propozycją są kalendarze  ścienne, jednodzielne, plakatowe, biurkowe oraz magnetyczne. Z firmą Fotobum swój własny fotokalendarz przygotujesz w prosty i szybki sposób. 

Inne pomysły na personalizowane upominki dla bliskich to:

  • plakaty,
  • pleksi lub deski z nadrukiem,
  • etui na telefon,
  • koszulki,
  • puzzle ze zdjęciem.

Wszystkie produkty znajdziesz  w sklepie fotobum.pl.

Prezent personalizowany to strzał w dziesiątkę! To doskonały pomysł na najróżniejsze okazje – zaczynając od Bożego Narodzenia czy urodzin, kończąc na Dniu Matki, Dniu Kobiet czy imieninach. Upominek ze zdjęciem, grawerem, unikalnym hasłem czy innym nadrukiem bez wątpienia sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here