Biustonosze na duży biust – na co zwracać uwagę?

0
2011

Pełne i ponętne piersi to z jednej strony atrybut kobiecego piękna, z drugiej ogromny problem, który skutecznie utrudnia normalne funkcjonowanie. W roli kompromisu świetnie sprawdzi się odpowiednio dobrany biustonosz na duży biust. Nie tylko wymodeluje piersi i nada im atrakcyjnego wyglądu, ale również zapewni odpowiednie podparcie. Co więcej, odciąży kręgosłup, zniweluje wstrząsy, uchroni przed utratą jędrności, a także wyrówna proporcje sylwetki.

Problemy pań z dużym biustem

Choć początkowo duża miseczka może być powodem do dumy, z czasem stanie się utrapieniem, jeśli w bieliźniarce jej właścicielki nie znajdzie się miejsce na biustonosz na duży biust. Sporej wielkości piersi mogą przysporzyć wielu kobietom nie małego problemu. Pierwszy, zarazem najczęściej występujący jest spowodowany ciężarem biustu. To dlatego panie często uskarżają się na dolegliwości bólowe pleców, a nawet głowy! Nie wspominając już o skrzywieniach kręgosłupa czy innych, przykrych schorzeniach, które sprawiają, że duży biust staje się dla nich utrapieniem.

Warto posiadać w swojej bieliźniarce odpowiednio dobrane biustonosze na duży biust z jeszcze jednego, ważnego powodu. Mianowicie z powodu deformacji, na jakie narażone są piersi, jeśli nie zyskają odpowiedniego, bieliźnianego sprzymierzeńca. Złym miejscem do ich zakupu są sklepy z sieciówkami. Wszystko dlatego, że znajdujący się w nich asortyment nie uwzględnia potrzeb właścicielek dużych piersi. W efekcie, kobiety wybierają za małe staniki, które z kolei stają się przyczyną ich spłaszczenia i ściśnięcia. A to z kolei nieuchronnie prowadzi do ich dalszej deformacji.

Na co zwrócić uwagę kupując biustonosze na duży biust?

Po pierwsze: szerokie ramiączka. To bowiem jeden z fundamentalnych elementów biustonosza przeznaczonego na duży biust. Im szersze, tym lepiej podtrzymają go. A co więcej, zabezpieczą przed bolesnym wbijaniem się w ramiona.

Po drugie: zabudowane miseczki. Biustonosze na duży biust z pełnymi miskami doskonale wymodelują biust i co najważniejsze – w sposób równomierny rozłożą ciężar piersi. Zagwarantują optymalny komfort i pozwolą zapomnieć o bólu. Podkreślenia wymaga ogromna różnorodność miseczek, które – wbrew obiegowym opiniom – nie kończą się na D. Współcześni producenci bielizny oferują biustonosze na duży biust, nawet do miski M, dzięki czemu każda przedstawicielka płci pięknej, niezależnie od tego, w jak hojny sposób obdarowała ją Matka Natura, znajdzie dla siebie model, który idealnie podkreśli jej kobiecą sylwetkę.

Po trzecie – zapięcie, najlepiej na trzy haftki. Tylko wtedy zagwarantuje optymalną stabilizację na plecach i co za tym idzie – większą wygodę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here