Ekologiczne produkty dla gastronomii od SlowPack

SlowPack to hurtownia zajmująca się dostarczaniem opakowań i innych ekologicznych produktów dla gastronomi. Wierzymy, że nasze działania przysłużą się naszej planecie – są doskonałą alternatywą dla wszędobylskiego szkodliwego plastiku. Zadbaj razem z nami o środowisko, wybierając ekologiczne akcesoria gastronomiczne. Przekonaj się, co przygotowaliśmy w naszym asortymencie – poznaj nasze rozwiązania zapewniające pełną funkcjonalność i wygodę.

Torby papierowe klockowe – wytrzymałe i praktyczne rozwiązanie

Wydawanie jedzenia na wynos to dla każdego lokalu gastronomicznego spore logistyczne wyzwanie. Różnorodność dań może wymuszać na nas korzystanie z wielu różnych opakować dostosowanych do charakterystyki biznesu. Przede wszystkim należy postawić na jakość, tak aby opakowanie wytrzymało trudy podróży.

Wybierając papierowe torby z oferty SlowPack, zyskujesz bardzo wiele. Po pierwsze zadbasz o ekologię i pokażesz swoim klientom, że zależy Ci na środowisku naturalnym. Torby klockowe papierowe to lekkie, praktyczne i bardzo uniwersalne opakowania świetnie które sprawdzą się do pakowania artykułów sypkich, wyrobów cukierniczych czy żywności typu fast food. Ich specjalny ergonomiczny kształt pozwala maksymalnie wykorzystać pojemność, zapewniając  w ten sposób całkowitą stabilność w czasie transportu.

Ekologiczne drewniane łyżeczki – komfort spożywania posiłków

Dostarczenie jedzenia to jedno – następnie musimy zapewnić możliwość jego zjedzenia. Pozwolą na to nasze ekologiczne łyżeczki drewniane przeznaczone zarówno do niskich, jak i wysokich temperatur. Sztućce jednorazowe to produkty najwyższej jakości wykonane w pełni z naturalnych materiałów. Sprawdzą się doskonale do spożywania różnego rodzaju zup, ale także do lodów czy napojów. Zapewniają przy tym doskonałą wytrzymałość oraz komfort jedzenia.

Sztućce drewniane w ofercie sklepu SlowPack w postaci łyżeczek pakowane są w zestawach np. po 50 sztuk lub 100 szt. Znajdziesz u nas produkty w przeróżnych rozmiarach, co pozwoli Ci dostosować je do potrzeb poszczególnych dań.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą naszych ekologicznych opakowań. Wszystkie nasze wyroby wykonane z drewna, papieru, bambusa czy otrębów są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Dołącz do nas i już dziś wspomóż walkę z wszechobecnym plastikiem i innymi tworzywami sztucznymi. Zachęcamy do zakupów zarówno właścicieli lokali gastronomicznych, jak i klientów indywidualnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here